✦ BABELICA ✦ 2ND EDITION ☘︎ 20-22 SEPTEMBER 2023 ⚑ INTERNATIONAL ONLINE BOOK FAIR OF INDEPENDENT PUBLISHING ✦ BABELICA ✦ 2A EDICIÓN ☘︎ 20-22 DE SEPTIEMBRE 2023 ⚑ FERIA INTERNACIONAL Y EN LÍNEA DE LA EDICIÓN INDEPENDIENTE ✦ BABELICA ✦ 2ÈME ÉDITION ☘︎ 20-22 SEPTEMBRE 2023 ⚑ SALON INTERNATIONAL DE L’ÉDITION INDÉPENDANTE EN LIGNE

Literature

Hervé Jakubowicz , 

Hervé Jakubowicz ill.

Orel z Diyarbakiru

Eagle from Diyarbakir

Kniha představuje příběh fotografa, který v roce 2017 odjíždí do Mosulu – navzdory tomu, že si po zkušenostech z Rwandy slíbil, že se do žádné válečné zóny už nikdy nevrátí. Kniha je inspirována spisovatelovými zkušenostmi v rámci práce pro neziskový sektor a jeho cest do Iráku v letech 2016 a 2017. Kniha zahrnuje také Hervého fotografickou práci. Jedná se o autofikci s dokumentárními fotografiemi.

Hervé Jakubowicz je francouzský spisovatel, fotograf, filmař a castingový režisér. Je rovněž autorem několika filmových dokumentů a středometrážních filmů. V 90. letech se podílel na mezinárodních humanitárních projektech.

The book covers the story of a photographer that is forced to go to Mosul in 2017 as he promised himself to never go back to a war zone after his experience in Rwanda. The book is inspired by writer’s work for the NGOs and his trips to Iraq in 2016 and 2017. The book covers also Hervé’s visual work. The book is an auto-fiction with the real documentary photos.

Hervé Jakubowicz is a French writer, photographer, film-maker and casting director. He is also the author of several short and documentary movies. In nineties, he was working for NGOs.

Made with ❤ by PCFH Studio & Thibault Daumain